Difference between revisions of "Szerzők listája"
From wikibase-docker
| Line 75: | Line 75: | ||
|[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q149572 Pekár Gyula] | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q149572 Pekár Gyula] | ||
|- | |- | ||
| − | |Révész Béla | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q48248 Révész Béla] |
|- | |- | ||
| − | |Ritoók Emma | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q245629 Ritoók Emma] |
|- | |- | ||
| − | |Surányi Miklós | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q48829 Surányi Miklós] |
|- | |- | ||
| − | |Szederkényi Anna | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q52385 Szederkényi Anna] |
|- | |- | ||
| − | |Szekula Jenő | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q246287 Szekula Jenő] |
|- | |- | ||
| − | |Szilágyi Géza | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q150993 Szilágyi Géza] |
|- | |- | ||
| − | |Szini Gyula | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q49341 Szini Gyula] |
|- | |- | ||
| − | |Szomaházy István | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q49458 Szomaházy István] |
|- | |- | ||
| − | |Szőllősi Zsigmond | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q49442 Szőllősi Zsigmond] |
|- | |- | ||
| − | |Tormay Cécile | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q49747 Tormay Cécile] |
|- | |- | ||
| − | |Török Gyula | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q246746 Török Gyula] |
|- | |- | ||
| − | |Tutsek Anna | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q151572 Tutsek Anna] |
|- | |- | ||
| − | |Újhelyi Nándor | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q55610 Újhelyi Nándor] |
|- | |- | ||
| − | |Vértesi Gyula | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q247093 Vértesi Gyula] |
|- | |- | ||
| − | |Zilahy Lajos | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q247502 Zilahy Lajos] |
|} | |} | ||
Revision as of 09:37, 16 January 2025
A Századfordulós karrierrajzok projekthez kapcsolódó szerzők listája: