Difference between revisions of "Szerzők listája"
From wikibase-docker
| Line 1: | Line 1: | ||
| + | |||
| + | |||
<big>A Századfordulós karrierrajzok projekthez kapcsolódó szerzők listája:</big> | <big>A Századfordulós karrierrajzok projekthez kapcsolódó szerzők listája:</big> | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| Line 17: | Line 19: | ||
|[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q42371 Cholnoky László] | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q42371 Cholnoky László] | ||
|- | |- | ||
| − | |Csáth Géza | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q42291 Csáth Géza] |
|- | |- | ||
| − | |Csathó Kálmán | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q42231 Csathó Kálmán] |
|- | |- | ||
| − | |Erdős Renée | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q144455 Erdős Renée] |
|- | |- | ||
| − | |Forró Pál | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q240023 Forró Pál] |
|- | |- | ||
| − | |Földi Mihály | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q44127 Földi Mihály] |
|- | |- | ||
| − | |Füst Milán | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q241981 Füst Milán] |
|- | |- | ||
| − | |Gárdonyi Géza | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q44485 Gárdonyi Géza] |
|- | |- | ||
| − | |Guthi Soma | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q145802 Guthi Soma] |
|- | |- | ||
| − | |Harsányi Zsolt | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q45123 Harsányi Zsolt] |
|- | |- | ||
| − | |Heltai Jenő | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q154735 Heltai Jenő] |
|- | |- | ||
| − | |Herczeg Ferenc | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q45322 Herczeg Ferenc] |
|- | |- | ||
| − | |Ignotus | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q45518 Ignotus] |
|- | |- | ||
| − | |Kabos Ede | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q146806 Kabos Ede] |
|- | |- | ||
| − | |Kaffka Margit | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q45910 Kaffka Margit] |
|- | |- | ||
| − | |Kálnoki Izidor | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q46172 Kálnoki Izidor] |
|- | |- | ||
| − | |Karinthy Frigyes | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q243110 Karinthy Frigyes] |
|- | |- | ||
| − | |Kassák Lajos | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q45937 Kassák Lajos] |
|- | |- | ||
| − | |Kóbor Tamás | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q52395 Kóbor Tamás] |
|- | |- | ||
| − | |Kosztolányi Dezső | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q46637 Kosztolányi Dezső] |
|- | |- | ||
| − | |Kövér Ilma | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q250252 Kövér Ilma] |
|- | |- | ||
| − | |Krúdy Gyula | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q243856 Krúdy Gyula] |
|- | |- | ||
| − | |Lux Terka | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q148285 Lux Terka] |
|- | |- | ||
| − | |Moly Tamás | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q47081 Moly Tamás] |
|- | |- | ||
| − | |Nagy Endre | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q47225 Nagy Endre] |
|- | |- | ||
| − | |Nagy Lajos | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q244888 Nagy Lajos] |
|- | |- | ||
| − | |Pakots József | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q149247 Pakots József] |
|- | |- | ||
| − | |Palásthy Marcell | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q245060 Palásthy Marcell] |
|- | |- | ||
| − | |Pekár Gyula | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q149572 Pekár Gyula] |
|- | |- | ||
|Révész Béla | |Révész Béla | ||
Revision as of 09:20, 16 January 2025
A Századfordulós karrierrajzok projekthez kapcsolódó szerzők listája:
| Ambrus Zoltán |
| Abonyi Árpád |
| Andor József |
| Babits Mihály |
| Biró Lajos |
| Bónyi Adorján |
| Bródy Sándor |
| Cholnoky László |
| Csáth Géza |
| Csathó Kálmán |
| Erdős Renée |
| Forró Pál |
| Földi Mihály |
| Füst Milán |
| Gárdonyi Géza |
| Guthi Soma |
| Harsányi Zsolt |
| Heltai Jenő |
| Herczeg Ferenc |
| Ignotus |
| Kabos Ede |
| Kaffka Margit |
| Kálnoki Izidor |
| Karinthy Frigyes |
| Kassák Lajos |
| Kóbor Tamás |
| Kosztolányi Dezső |
| Kövér Ilma |
| Krúdy Gyula |
| Lux Terka |
| Moly Tamás |
| Nagy Endre |
| Nagy Lajos |
| Pakots József |
| Palásthy Marcell |
| Pekár Gyula |
| Révész Béla |
| Ritoók Emma |
| Surányi Miklós |
| Szederkényi Anna |
| Szekula Jenő |
| Szilágyi Géza |
| Szini Gyula |
| Szomaházy István |
| Szőllősi Zsigmond |
| Tormay Cécile |
| Török Gyula |
| Tutsek Anna |
| Újhelyi Nándor |
| Vértesi Gyula |
| Zilahy Lajos |