Difference between revisions of "Szerzők listája"
From wikibase-docker
| Line 7: | Line 7: | ||
|[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q39126 Andor József] | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q39126 Andor József] | ||
|- | |- | ||
| − | |Babits Mihály | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q156 Babits Mihály] |
|- | |- | ||
| − | |Biró Lajos | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q1790 Biró Lajos] |
|- | |- | ||
| − | |Bónyi Adorján | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q142861 Bónyi Adorján] |
|- | |- | ||
| − | |Bródy Sándor | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q240309 Bródy Sándor] |
|- | |- | ||
| − | |Cholnoky László | + | |[https://itidata.abtk.hu/wiki/Item:Q42371 Cholnoky László] |
|- | |- | ||
|Csáth Géza | |Csáth Géza | ||
Revision as of 08:42, 16 January 2025
A Századfordulós karrierrajzok projekthez kapcsolódó szerzők listája:
| Ambrus Zoltán |
| Abonyi Árpád |
| Andor József |
| Babits Mihály |
| Biró Lajos |
| Bónyi Adorján |
| Bródy Sándor |
| Cholnoky László |
| Csáth Géza |
| Csathó Kálmán |
| Erdős Renée |
| Forró Pál |
| Földi Mihály |
| Füst Milán |
| Gárdonyi Géza |
| Guthi Soma |
| Harsányi Zsolt |
| Heltai Jenő |
| Herczeg Ferenc |
| Ignotus |
| Kabos Ede |
| Kaffka Margit |
| Kálnoki Izidor |
| Karinthy Frigyes |
| Kassák Lajos |
| Kóbor Tamás |
| Kosztolányi Dezső |
| Kövér Ilma |
| Krúdy Gyula |
| Lux Terka |
| Moly Tamás |
| Nagy Endre |
| Nagy Lajos |
| Pakots József |
| Palásthy Marcell |
| Pekár Gyula |
| Révész Béla |
| Ritoók Emma |
| Surányi Miklós |
| Szederkényi Anna |
| Szekula Jenő |
| Szilágyi Géza |
| Szini Gyula |
| Szomaházy István |
| Szőllősi Zsigmond |
| Tormay Cécile |
| Török Gyula |
| Tutsek Anna |
| Újhelyi Nándor |
| Vértesi Gyula |
| Zilahy Lajos |